Abrines vodio Barcelonu do pobjede u Milanu, slavio i Fener!

Košarkaši Barcelone savladali su večeras u Milanu ekipu Armanija s uvjerljivih 78:63.

Barcelona je bez većih problema stigla do pobjede u ovom susretu. Nakon prve dionice su imali plus tri (20:17), da bi ključna u ovom susretu bila druga četvrtina.

Katalonski tim je dominirao u ovom dijelu igre. Dobili su drugu četvrtinu (25:15), te su na odmor otišli sa plus 13, (45:32).

Bez većih problema je Barcelona održavala prednost u nastavku. Armani nije uspio da ugrozi prednost gostiju, te je katalonski tim stigao i do druge pobjede u Euroligi ove sezone.

Alex Abrines je predvodio Barcelonu sa 21 poenom, Tibor Pleiss je dodao 16, dok je kod domaćih Daniel Hackett ubacio 15 poena.

Fenerbahče je savladao na gostovanju ekipu Turow rezultatom 91:76.

Vodio je turski tim cijelim tijekom utakmice. Iako je domaći sastav u nekoliko navrata ozbiljno ugrozio prednost Fenera, na kraju je tim Željka Obradovića lagano stigao do pobjede, druge ove sezone.

Andrew Goudelock je predvodio Fener sa 27 poena u ovom susretu, Emir Preldžić je dodao 16, dok je kod domaćih Damian Kulig ubacio 23 poena.

Izvor: sportsport.ba/ekskluziva.ba