Agutu od Đokovića samo tri gema!

Najbolji teniser i sportista planete ubedljivo je porazio Roberta Bautistu Aguta poslije nešto više od 60 minuta igre - 6:2, 6.1, plasiravši se u četvrtfinale Mastersa u Madridu.

Srbin i Španac su odigrali svoj četvrti međusobni susret, a momak sa Banjice je zabilježio i četvrtu pobjedu.

U `Kaha mahiki` nije viđen previše uzbudljiv tenis, osim nekoliko uvodnih gemova na startu oba seta. Novak je brzo preuzeo kontrolu, počeo da diktira ritam meča, da pogađa vinere (ukupno 25) i pravi brejkove.

Agut je pokušao da se vrati u finišu prvog seta, ali je Đoković lako odbio njegove napade, dok u drugom dijelu susreta nije bilo nimalo uzbuđenja.

Đoković će u četvrtini finala igrati sa boljim iz susreta između Francuza Žo-Vilfrida Conge i Miloša Raonića iz Kanade.

Izvor: nezavisne.com/ekskluziva.ba