Atletico u posljednjem kolu slavio protiv Bilbaa!

Fudbaleri Atletico Madrida porazili su danas Athletic Bilbao sa 3:1 u okviru posljednjeg kola španske La Lige.

Atlético Madrid 1-0 Athletic Bilbao 21.05.2017 by gashiylli223

Atletico je na današnjem meču poveo u 8. minuti i to preko Fernanda Torresa. Isti igrač je samo tri minute kasnije postigao novi pogodak i to nakon asistencije Kokea. To je bio i konačan rezultat prvog dijela meča.

U nastavku su viđena još dva pogotka, po jedan na obje strane. Prvo je Williams smanjio prednost domaćih da bi u 89. minuti Correa postavio konačnih 3:1. Atletico je sezonu završio na 3. mjestu sa 78 bodova, dok je Athletic na kraju završio na 6. poziciji sa 15 bodova manje.

Torres Goal Atlético Madrid 2-0 Athletic Bilbao... by esprit-foot

Od ostalih mečeva koji su počeli u istim terminima Celta Vigo i Real Sociedad su podijelili bodove odigravši 2:2, dok je Villarreal slavio u gostima kod Valencije sa 3:1.

Izvor: Sportsport.ba/ekskluziva.ba