Borac nakon velikog preokreta savladao Gradinu-Herceg!

Odbojkaši banjalučkog Borca večerašnjom pobjedom u Srebreniku nad ekipom Gradine-Herceg rezultatom 2:3 u okviru 15. kola Premijer lige BiH, prekinuli su seriju loših rezultata i tako najavili bolje dane.

U prvi set, Banjalučani su ušli dosta kvalitetno, raspucani su bili Popović, Ilić i Kljajić pa tako isti rješavaju u svoju korist rezultatom 21:25.

Drugi set, donio je dosta uzbudljivu odbojku u Srebreniku. Crveno-plavi padaju u igri što domaćin koristi i tako set dobijaju rezultatom 25:17, te dolaze do rezultatskog egala.

Nastavak meča, donio je ponovo bolju igru ekipe Gradina-Herceg. Dobijaju i treći set (25:14), te se približavaju na korak do pobjede.

A onda, potpuni preokret. Izabranici Miše Marjanovića prebacili su u veću brzinu četvrti set dobijaju 16:25, dok peti rješavaju rezultatom 10:15 te potpuno lome protivnika i stižu do veoma važne pobjede.