Inter slavi D`Ambrosija, tri boda ostaju na Meazzi!

Inter je u 6. kolu Serije A na jedvite jade savladao Genovu rezultatom 1:0 i to pogotkom u 88. minuti susreta.

Danilo D'Ambrosio Goal HD - Inter Milan 1-0... by fififilive

Dugo se domaći tim mučio da slomi otpor današnjeg protivnika, a do pobjede je stigao pogotkom D`Ambrosija u samom finišu utakmice. Inter je tako došao do svoje pete pobjede u ovoj sezoni i nastavio borbu za sami vrh tabele.

Bh. reprezentativac Ervin Zukanović je na terenu proveo svih 90 minuta u ekipi Genove, kojoj je malo nedostajalo da sačuva mrežu na teškom gostovanju na Meazzi.

Chievo je kao gost savladao Cagliari sa 2:0 golovima Inglesea u 53. i Stepinskog u 93. minuti, dok je istim rezultatom Crotone bio bolji od Beneventa. U ekipi domaćeg tima nije bilo Danijela Pavlovića, koji je cijeli meč odgledao sa klupe za rezerve.

Izvor: Sportsport.ba