James vodio Cavse do pobjede, tri poena Teletovića!

Cleveland Cavaliersi slavili su na gostovanju kod Milwaukee Bucksa rezultatom 116:97.

Prva četvrtina ovog susreta završila je rezultatom 25:25, no nakon toga Cavsi su zaigrali bolje i na pauzu su otišli s prednošću od šest poena razlike. Do kraja susreta Cleveland je samo povećao prednost koja je prije posljednje dionice iznosila 13 poena razlike, a na kraju susreta je bila 19 poena.

LeBron James je ubacio 24 poena, Love i Korver su dodali po 17, dok su dvocifreni još bili Crowder (14), Rose (12) i Green (10).

Mirza Teletović je na parketu proveo osam minuta, te je ubacio 13 poena, dok je još jednom bio sjajan Antetokounmpo koji je ubacio 34 poena.

Boston Celticsi su upisali prvu ovosezonsku pobjedu protiv 76ersa rezultatom 102:91 uz 21 poena Kyrie Irvinga.

Pored Celticsa pobjede su još upisali Charlotte Hornetsi koji su s 109:91 bili bolji od Atlanta Hawksa  i Washington Wizardsi nad Detroit Pistonsima.