Juve gazi, titula sve bliže!

Ako se neko ponadao da će Juve u 26. kolu italijanske Serije A doživjeti kiks - prevario se.

Mario Mandzukic Goal HD - Juventus 1-0 Empoli... by riqezi

Juve nije uspio za 45 minuta slomiti otpor Empolija, ali je u nastavku postigao dva gola i došao do nove pobjede, pa je ponovo na plus 10 od Rome, koja ima utakmicu manje.

Stara dama je odmah okupirala gol Empolija, a prvi je prijetio Gonzalo Higuain u petoj minuti. Skorupski je to zaustavio, a u 10. minuti Mandžukić ne koristi sjajnu šansu.

Mandukić je imao još dvije, Higuain jednu šansu, ali na odmor se odlazi netaknutih mreža. U 52. minuti autogol Skorupskog nakon udarca Mandžukića za slavlje Torineza, da bi u 65. minuti Alex Sandro postavio konačnih 2:0.

Dominirao je Juve i do kraja, ali ostalo je 2:0. Naš reprezentativac Miralem Pjanić igrao je 90 minuta za Staru damu, koja je korak bliže odbrani naslova u Italiji. S druge strane, Rade Krunić je također igrao 90 minuta.