KAKVI PRIMITIVCI: Skandalozan transparent grčkih navijača! (FOTO)

Tokom prvog poluvremena duela Grčke i BiH na stadionu Jorgos Karaiskakis iza gola Asmira Begovića istaknut je transparent sa skandaloznom porukom “Nož, žica, Srebrenica“, javio je reporter Anadolije.

Prije samog početka meča grčki navijači pokušali su da dođu do sektora sa pristalicama BiH, ali je sukob spriječila policija.

Revoltirani navijači Bosne i Hercegovine su u 32. minuti meča, nakon postignutog gola Miralema Pjanića zapalili nekoliko baklji i bacili ih ka tribinama na kojima su bili grčki navijači, no i ta situacija je prevaziđena intervencijom nadležnih organa na stadionu.

U okolini stadiona prije utakmice domaći navijači napali su i pretukli trojicu navijača BiH, od kojih je jedan zatražio pomoć u bolnici.

Inače, fudbaleri Bosne i Hercegovine su u 95. minuti primili gol u Grčkoj za 1:1 (0:1) u četvrtom kolu kvalifikacija za Mundijal 2018. godine u Rusiji.