Labudice sigurne protiv Hadžića!

U okviru 2. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine za rukometašice u Mejdanu su se sastale ekipe domaćeg Jedinstvo AtlasRelaxa i ekipa ŽRK Hadžići Dido Group. U jednoj zanimljivoj utakmici slavile su popularne Labudice rezultatom 36:25 (18:12).

Već u prvom poluvremenu ekipa iz Tuzle, ostvarila je prednost od šest golova razlike. Nakon 30. minuta na semaforu u Mejdanu stajao je rezultat 18:12.

U nastavku susreta domaće rukometašice rutinski su održavale prednost, i na kraju upisale sigurnu pobjedu.

Najbolje kod domaćih rukometašica su bile Admira Zvekić sa 12 golova dok je Šejla Kararić dodala 9 golova.

Kod gošći iz Hadžića bolje od ostalih su bile Minela Delalić sa 8 golova, dok su  Berina Melanović i Almedina Imširović su postigle po 5 golova.

Izvor: Sportsport.ba