Lewandowski zabio prvijenac za Bayern!

Iako Pep Guardiola još uvijek ne može računati na veliku većinu igrača koji su bili na Svjetskom prvenstvu u Brazilu, priprema Bayerna za novu sezonu su u punom jeku, javlja Goal.

Danas su odigrali prijateljsku utakmicu protiv Duisburga, a završilo je bez pobjednika, 1:1.

Bavarci su poveli u 62. minuti prvijencem Roberta Lewandowskog u dresu Bayerna. Poljak je odlično iskoristio dodavanja Rafinhe i onda lijepim udarcem zabio za 1:0.

Njemački prvak vodstvo je imao samo sedam minuta, a onda je Duisburg izjednačio prekrasnim golom Fabiana Schnelhardta sa 18 metara.