Liverpool nakon penala bolji od Citya, raspoloženom Džeki poništen gol!

Ekipa Manchester Citya je u okviru svog drugog meča International Champions Cupa poražena od Liverpoola nakon izvođenja penala.

Manchester City je prvi stigao do vodstva preko Jovetića u 53. minuti utakmice, ali je Henderson par minuta kasnije poravnao rezultat na 1:1.

U nastavku je crnogorski napadač Stevan Jovetić postigao svoj drugi gol na utakmici, ali su “Redsi” golom Sterlinga poravnali na 2:2.

Utakmica je riješena izvođenjem penala gdje su bolji bili fudbaleri Liverpoola, trijumfovali su sa 5:3.

Naš reprezentativac Edin Džeko odigrao je prvih 45 minuta utakmice. Kako se očigledno poželio igre, bio je veoma aktivan i imao je nekoliko izglednih prilika. U 26. minuti postigao je i gol, ali je poništen zbog ofsajd pozicije.

Izvor: reprezentacija.ba/ekskluziva.ba