Mirza Teletović postigao 15 poena u pobjedi Milwaukeeja protiv Charlottea!

Bh. košarkaš Mirza Teletović odigrao je sjajan meč u pobjedi Milwaukeeja protiv Charlotte Hornetsa rezultatom 103:94.

On je u pobjedi svoje ekipe na parketu proveo malo manje od 24 minute, a u tom periodu ubacio je 15 poena kojima je dodao i pet skokova. Teletović je imao šut pet od devet za tri poena.

Milwaukee je bolje otvorio meč, međutim do kraja prve četvrtine Charlotte je okrenuo rezultat i prije kraja prve dionice imao čak deset poena razlike u svoju korist, da bi do poluvremena domaća ekipa anulirala prednost gostiju te se uz rezultat 54:53 za Charlotte otišo na odmor.

Pred kraj treće četvrtine domaći igrači stvorili su prednost od sedam poena razlike koju su do kraja održali i slavili rezultatom 103:94.

Najbolji pojedinac meča bio je košarkaš Milwaukeeja Giannis Antetokounmpo koji je meč završio s 32 poena, dok je kod gostiju najefikasniji bio Kamisky koji je ubacio 18 poena.