Mostarci u derbiju razbili ekipu Centra!

Igrači Mostar SG Staklorad nastavljaju sa odličnim igrama u domaćem prvenstvu i u velikom derbiju demolirali su ekipu Centra iz Sarajeva rezultatom 10:3. Pitanje pobjednika gotovo je bilo rješeno nakon prvog poluvremena kada je na semaforu stajao rezultat 4-1. Golove za Mostarce dali su De Souza, Pavlović, dok je dvostruki strijelac bio Mirko Hrkač, a jedini precizan za goste bio je kapiten Handžić.

Tamo gdje su stali na kraju prvog, osvajači duple krune u našoj zemlji nastavili su početkom drugog poluvremena, pa je nakon samo tri minute igre na semaforu stajalo 6:1. Peti pogodak bio je djelo Josipa Boškovića, a šesti Mirka Hrkača koji je tako kompletirao svoj hat-trick. Nadu gostima vratio je Bogilović golom za 6:2, da bi deset minuta prije kraja kapiten Mostaraca Marijo Aladžić golom krunisao brz kontra napad za 7:2. Potom je Bošković s dva uzastopna pogotka također kompletirao hat-trick za 9:2, da bi zatim Jelić smanjio na 9:3. Konačnih 10:3 postavio je Samir Gosto u samom finišu meča.

Nakon pet kola Mostarci se nalaze na čelu futsal Premijer lige BiH sa maksimalnih 15 bodova i gol razliku 30:12.