Nantes i PSG odigrali neriješeno!

Rukometaši Nantesa i PSG-a odigrali su večeras u Nantesu meč bez pobjednika 26:26 u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.

Utakmicu je bolje otvorio Nantes, te veoma rano došao do tri pogotka prednosti 6:3, ali PSG do kraja poluvremena smanjuje zaostatak na 15:14.

Tokom drugog poluvremena PSG je u potpunosti preokrenuo rezultat, te imao nekoliko puta i dva gola prednosti, ali je Nantes uspio da u posljednjem minutu stigne do neriješenog rezultata.

Eduardo Gurbindo Martinez predvodio je Nantes sa pet pogodaka, David Balaguer Romeu, Guy Olivier Nyokas i Nicolas Tournat postigli su po četiri gola.

U sastavu PSG-a Uwe Gensheimer postigao je sedam golova, dok su Mikkel Hansen i Nedim Remili postigli po šest pogodaka.

Revanš meč ove dvije ekipe je na rasporedu 1. aprila sa početkom u 17 sati.