Nervozni Valentino Rossi motorom pregazio navijačicu!

MotoGP sezona završila je utrkom u Valenciji. Južnoafrikanac Brad Binder (KTM) i Francuz Johann Zarco (Kalex) pobjedama su potvrdili naslove u klasama Moto2 i Moto3, a trku je obilježio incident koji je izazvao Valentino Rossi.

Valentino Rossi kreator je velike sramote uoči trke. Vozeći se kroz grupu navijača na svom skuteru vidno nervozni Rossi je jednu navijačicu zamalo pregazio, a potom ju je hladnokrvno odgurnuo nogom!

`Daj, pazi!` proderao se Rossi i dodao gas dok su okupljeni navijači u šoku komentarisali njegovo bahato ponašanje.

U najjačoj MotoGP klasi u utrci za Veliku nagradu Valencije slavio Španac Jorge Lorenzo (Yamaha) ispred sunarodnjaka Marca Marqueza (Honda), koji je već ranije osvojio svoj treći naslov svjetskog prvaka.

U kategoriji Moto3 Binder je na kraju ukupno sakupio 319 bodova, čak 142 više od drugog Talijana Eneje Bastianinija (Honda), Zarco je sezonu u klasi Moto2 završio s 276 bodova, 42 ispred drugog Švicarca Thomasa Luthija (Kalex), dok je Marquez na kraju sakupio 298 bodova, odnosno 49 više od legendarnog Talijana Valentina Rossija (Yamaha) na drugom mjestu.

Izvor: Nezavisne.com/ekskluziva.ba