Nova čarolija Pjanića, ali očajni Juve doživio debakl!

Fudbaleri Juventusa doživjeli su danas pravu katastrofu u 14. kolu italijanske Serie A. Stara dama je pregažena na gostovanju u Genoi s 3:1.

Katastrofalno su Bianconeri ušli u meč i već nakon pola sata igre su imali tri gola zaostatka.

Genoa je već iz prvog napada došla do vodstva. Veliku grešku odbrane Juventusa iskoristio je Giovanni Simeone za prednost od 1:0.

Deset minuta kasnije novi gol u mreži Gigija Buffona. Ponovo se na pravom mjestu našao Simeone za sigurnih 2:0.

Nije tu bio kraj mukama italijanskog prvaka. Igrala se 29. minuta kada Alex Sandro šalje loptu u vlastitu mrežu za nevjerovatnih 3:0.

Potom se igra malo umirila. Juventus nije uspio da napravi veću šansu pred golom Mattije Perrina, ali je u 82. minuti Miralem Pjanić još jednim čarobnim slobodnjakom smanjio prednost domaćeg tima na konačnih 3:1.

Juventus je u ovom meču ostao bez Leonarda Bonuccija i Danija Alvesa, koji seu se povrijedili.