Odbojkaši Bosne nakon preokreta savladali Gradinu-Herceg!

Odbojkaši Bosne iz Sarajeva i Gradine-Herceg iz Srebrenika odmjerili su danas snage u 13. kolu Premijer lige BiH za muškarce, a domaći su slavili tek nakon pet setova 3:2 (22:25, 21:25, 25:12, 25:21, 15:9).

Gosti bolje otvaraju meč, te dobijaju prvi 25:22, a u istom tempu nastavljaju i drugi te bilježe pobjedu 25:21.

Već tada činilo se da bodovi idu u Srebrenik, ali su Sarajlije zaigrale veoma dobro te napravile sjajan preokret. Treći set od početka je išao na mlin Bosne, te su na kraju Sarajlije slavile 25:12.

U čevrtom setu velika borba, ali Bosna dobija 25:21, te se ušlo u pet, odlučujući set.

Bosna je bila bolja, povela sa 5:3, te kasnije sa 11:4 i pitanje pobjednika je bilo riješeno. Na kraju konačnih 15:9 za veoma važne bodove domaćeg tima u borbi za opstanak.

13. kolo Premijer lige BiH u odbojci

OK Bosna Sarajevo - OK Gradina-Herceg Srebrenik 3:2 (22:25, 21:25, 25:12, 25:21, 15:9)