Ogroman uspjeh u Crnoj Gori: Takmičari Streličarskog kluba Vekkas Sarajevo se vratili sa novim medaljama!

Novi uspjeh Streličarskog kluba Vekkas! Naime, na otvorenom prvenstvu Crne Gore takmičari ovoga kluba su uspjeli oboriti rekord ove zemlje. Alenu Hadžiću je pripala zlatna medalja, Remziji Tandirović srebrena, te Dejanu Miklavčiću bronzana medalja.

Podsjećamo na Internacionalnom Open Turnir Indoor FITA 2x18m Sarajevo  2016., održanom u martu prošle godine u sportskoj dvorani Ramiz Salčin na Mojmilu, učesnici ovoga turnira su bili iz zemalja Evrope, Balkana i Turske.

U do sada najtežoj kompeticiji, dobro pripremljeni takmičari Streličarskog lluba Vekkas Sarajevo osvojili su nevjerovatnih 17 medalja.

Zlatne medalje su osvojili : Remzija Tandirović, Adnan Džakmić, Emma Begović, Iva Udovčić, Džan Izmirlija i Ahmed Fočak.

Srebrene medalje  su osvojili:  Nejra Tabak, Tanja Karamustafić, Ibrahim Fočak, Igor Udovčić.

Bronzane medalje su osvojili: Amar Fočak, Amin Bećirčić, Davud Karamustafić, Muhamed Tandirović, Hana Musić, Hatidža Tandirović i Amina Karamustafić.

Streličarski klub Vekkas vas ujedno poziva na Sarajevo Open 2017 WA 2x18 Indoor turnir koji će se održati 12.03.2017. u dvorani Ramiz Salčin na Mojmilu.