Predatorsi i Oilersi slavili!

U noći s petka na subotu odigrane su dvije utakmice u NHL-u.

Edmonton Oilersi su pred domaćom publikom savladali New Jersey Devilse rezultatom 6:3. Devilsi nisu očekivali poraz prod 14. ekipe Zapadne konferencije, no već nakon devet minuta su gubili 2:0. Ipak, tim drugoplasirani tim s Istoka je uspio golovima Halla i Bratta izjednačiti, ali nakon toga Oilersi postižu dva gola. Pred posljednju trećinu rezultat je bio 4:2, a Oilersi su na kraju slavili rezultatom 6:3.

Nashville Predators su rezultatom 5:3 slavili na gostovanju kod Anaheim Ducksa. Predatorsi su vodili 3:0 nakon 23. minute igre, no Ducksi se vraćaju i dolaze na gol zaostatka, 4:3. Domaći tim u posljednjoj minuti vadi golmana i igra s igračem više na ledu. Gosti su to iskoristili i preko Subbana su 18 sekundi prije kraja potvrdili pobjedu.