Sjajni Nihad Đedović ponovo oduševio!

Košarkaši Bayerna su na gostujućem terenu porazili Artland Dragonse rezultatom 77:63. Bek naše seniorske reprezentacije Nihad Đedović je na ovom meču ubacio 15 poena, imao 3 skoka i 2 asistencije.

Nihad je u ovoj sezoni najbolji igrač Bayerna. Već na samom otvaranju meča su pokazali da će ovdje željeti samo pobjedu.

Poveli su nakon prve četvrtine rezultatom 27:16. Drugu četvrtinu su dobili rezultatom 22:13 i na poluvremenu imali sigurnih i velikih 20 poena prednosti. Rezultat je glasio 49:29.

Dobijaju i treću četvrtinu meča i to rezultatom 22:19 i na ulasku u posljednjih deset minuta su imali sigurnu prednost. Do kraja su upisali novi trijumf.

Predvodio ih je John Bryant sa 17 poena i 15 skokova, dok je na drugoj strani najbolju partiju upisao nekadašnji igrač Cibone Antonio Grave sa 14 poena.

Izvor: sport.ba/ekskluziva.ba