Sjajni Villarreal neporažen na Santiago Bernabeu!

U posljednjoj utakmici ovog kola Primere, Real Madrid je na svom Santiago Bernabeu odigrao samo 1:1 sa Villarrealom.

Gosti su odigrali fantastičnu utakmicu, a nakon što su pokorili Vicente Calderon i itekako namučili Barcelonu na Camp Nou, sada su pokazali i Real Madridu zašto su ove sezone na tako dobrom glasu.

Prvo poluvrijeme proteklo je u šansama na obje strane. Real je pokušavao preko Ronalda, dok je “Žuta podmornica” svoju šansu vrebala iz kontri i par puta ozbiljno zaprijetila Casillasu.

U drugom poluvremenu Real je veoma brzo došao do prednosti, a nakon što je sam izborio jedanesterac, Cristiano Ronaldo ga je i rutinski realizovao i doveo svoju ekipu u vodstvo.

Slavlje “Kraljevskog kluba” nije dugo trajalo jer je Moreno u 64. minuti poravnao rezultat, a domaći tim nije uspio opet doći u prednost.

Do kraja susreta pokuašvali su, ali Ronaldo i društvo nisu imali lijek za sjajnu odbranu “Žute podmornice”.

Real je i dalje prvi na tabeli, ali sada sa dva boda prenosti u odnosu na Barcelonu.

Izvor: sport.ba/ekskluziva.ba