Spektakl na Camp Nou: Trijumfalan početak ere Luisa Enriquea!

U sklopu prvog kola španske Primere ekipa Barcelone se rutinski obračunala sa Elcheom na Camp Nou.

Dugo je trebalo Kataloncima da načnu mrežu gostujuće ekipe pa su tek u 42. minutu došli u vodstvo. Messi je uspio matirati Tytona pokraj pet igrača Elchea.

No, odmah u sljedećoj minuti Rodriguez je pobjegao u lovu na jednu dugu loptu, Mascherano ga je sapleo i zasluženo dobio crveni karton.

Na početku drugog poluvremena Ivan Rakitić je sjajno dubinskom loptom proigrao Munira el Haddadija, a 18-godišnji mladić je rutinski savladao golmana za 2:0 u svom debiju za Barcelonu.

Messi je majstorskim golom povisio na 3:0 nanizavši nekoliko igrača Elchea na rubu šesnaesterca, nakon čega je pogodio suprotni donji ugao.

Izvor: sport.ba/ekskluziva.ba