Stevanović odigrao partiju iz snova!

Bh. fudbaler Miroslav Stevanović odigrao je danas utakmicu iz snova za ekipu Servettea.

Stevanovic cetiri asistencije by goloviliga

Tim kojeg s klupe predvodi Meho Kodro danas je u 9. kolu švicarske Challenge lige pobijedio Wohlen s 5:1, a Stevanović je upisao čak četiri asistencije.

Gosti su poveli u 11. minuti preko Kuzmanovića, ali već u narednom napadu Stevanović upošljava Sauthiera koji pogađa za 1:1.

Preokret Servetteu donose bh. fudbaler i napadač domaćeg tima Willie. Perfektna lopta završila je na glavi ovog fudbalera za prednost od 2:1.

Dvije minute kasnije Servette dolazi i do trećeg gola. Miroslav je ponovo asistent, a na 3:1 povećava Lang.

Povremeni bh. reprezentativac je učestvovao i u akciji kod četvrtog gola. Dobro je proigrao Sauthiera koji dodaje do Willieja, a ovaj pogađa za 4:1.

Konačnih 5:1 postavio je ponovo Willie, a četvrtu asistenciju danas upisao je Miroslav Stevanović, ovog puta iz kornera, čime je zaokružio partiju iz snova.

Servette je trenutno treći tim Challenge lige sa 20 bodova, četiri manje od vodećeg Xamaxa.