Treći poraz Netsa u sezoni: Teletović pružio dobru partiju

U NBA ligi je u srijedu odigrano devet utakmica. Tim bh. reprezentativca Mirze Teletovića je poražen u Phoenixu

Brooklyn Netsi su poraženi u Phoenixu 112:104 s time što su domaćini u posljednjoj četvrtini bili bolji 34:20.

Domaći su slavili zahvaljujući odličnoj posljednjoj dionici igre (34:20), a predvodili su ih Green sa 28 i Thomas sa 21 poenom.

Kod gostiju je najbolji bio Joe Johnson sa 21 košem, dok su Lopez i naš Teletović ubacili po 16.

Osim toga, kapiten bh. selekcije na terenu je proveo skoro 33 minute, te imao i sedam skokova i četiri asistencije. Uz to ukrao je jednu loptu, ali i izgubio dvije. Iz igre je gađao 6/11, od čega 4/8 za tri poena.

Najbolji je kod Phoenixa Slovenac Goran Dragić sa 18 koševa i 6 asistencija. Kod Netsa je najbolji bio Joe Johnson sa 21 košem (šut 7-16). Ovo je bio treći poraz Netsa u sezoni.