Tri poena Teletovića u porazu Milwaukee Bucksa od Golden State Warriorsa!

Košarkaši Golden State Warriorsa savladali su na svom terenu ekipu Milwaukee Bucksa rezultatom 124:121, a u poraženoj ekipi Mirza Teletović je ubacio tri poena i imao nekoliko odličnih poteza u posljednjoj četvrtini.

Mirza Teletović - odlična igra u 4/4 protiv GS... by mediabh

Bucksi su prvu četvrtinu riješili u svoju korist rezultatom 37:28, u drugom periodu igre Warriorsi dodaju gas i postižu 41 poena naspram 29 Bucksa. Treća četvrtina završila je rezultatom 34:26 za Warriorse, a četvrta 29:21 za Buckse, za konačnih 124:121 u korist prošlogodišnjih finalista NBA lige.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bili su Durant sa 33 i Thompson sa 29 poena, dok je kod Bucksa najviše poena postigao Antetokounmpo i to 30.

Naš reprezentativac Mirza Teletović u igri je proveo 12 minuta, postigavši jednu trojku iz pet pokušaja, tri skoka i nekoliko odličnih poteza na kraju utakmice.

Izvor: Klix.ba/ekskluziva.ba