Tri poena Teletovića u porazu od Clevelanda!

Ekipa Milwaukee Bucksa je sinoć pretrpjela 32. poraz u sezoni na gostovanju kod aktuelnog šampiona Cleveland Cavaliersa.

Cavsi su slavili sa 102:95 i tako se učvrstili na prvoj poziciji Istočne konferencije, dok su se Bucksi odaljili od 8. pozicije koja vodi u Playoff.

Utakmica u Quicken Loans Areni bila je neizvjesna od početka do kraja. Cleveland je na poluvremenu vodio sa 52:50, ali je Milwaukee preuzeo vodstvo početkom treće četvrtine kada je išao i na maksimalnih +7.

Ipak, domaći tim je do kraja pokazao da je kvalitetniji od svog rivala i brzo se vratio u vodstvo i u konačnici slavio sa 102:95.

Najefikasniji igrač utakmice bio je Irving sa 25 poena, dok je James ubacio 24. U Milwaukeeju se najviše istakao Brogdon sa 20 ubačenih poena.

Naš Mirza Teletović je na parketu proveo osam minuta i za to vrijeme je postigao tri poena (jedna trojka, šut iz igre 1/3), uz jednu asistenciju.