Vedad Ibišević nakon utakmice: Ja sam unikat! (VIDEO)

Ekipa Herthe je sinoć u okviru prve utakmice 26. kola Bundeslige ostvarila pobjedu nad Schalkeom rezultatom 2:0 i tako se zadržala na trećem mjestu na tabeli.

Naš reprezentativac Vedad Ibišević je doveo Herthu u vodstvo od 1:0 u 42. minuti utakmice, da bi Stark pogodio za konačnih 2:0 u 65. minuti meča.

Bila je ovo još jedna odlična partija našeg napadača koji je nakon utakmice dao zanimljivu izjavu.

Ibišević, je između ostalog, na tvrdnje komentatora da nije upoznao napadača koji ne razmišlja o tome kada neko vrijeme ne postiže golove, poručio kako je upravo on taj.

Komentator ga je potom upitao je li on unikat, a Vedo je poručio: “Da ja sam unikat.”

Hertha je pobjedom nad Schalkeom zadržala treće mjesto i sada ima četiri boda prednosti od Schalkea za koji nije nastupio naš reprezentativac Sead Kolašinac.

Izvor: reprezentacija.ba/ekskluziva.ba