Waller s 33 poena razbio Budućnost, Gordić imao pet poena!

Mornar je u 19. kolu ABA lige ugostio, a potom savladao ekipu Budućnosti rezultatom 78:71.

Mornar je u Baru ostvario pobjedu, a gosti iz Podgorice imali su samo jednom vodstvo i to 1:0 na početku meča.

Na kraju prve četvrtine Mornar je vodio 19:14, a na poluvrijeme je otišao sa 34:29 rezultatom. U nastavku uglavnom je domaćin održavao prednost, imao i plus 13 u jednom trenutku, mada se Budućnost uspjela vratiti.

Podgoričani su došli sredinom posljednje četvrtine do izjednačenja (62:62),  ali Mornar se ponovo zaigrao i stigao do sedme pobjede, dok je za ekipu Budućnosti, koja je na trećem mjestu, ovo bio šesti poraz ove sezone u regionalnom prvenstvu.

Waller je u ekipi Mornara ubacio čak 33 poena, dok je Tatum dodao 12 i oni su jedini bili dvocifreni. Na drugoj strani najbolji je bio Savović sa 14 poena, dok je 13 dodao Klassen. Bh. reprezentativac Nemanja Gordić ubacio je pet poena za 23 minute.