Želji bod na Piroti, novi neredi, privedeno nekoliko navijača

Odigrano je sedam utakmica 14. kola nogometne Premijer lige BiH i postignuti su slijedeći rezultati: Čelik - Radnik 2:1, Drina - Borac 0:0, Mladost - Sloboda 1:0, Sarajevo - Vitez 1:0, Široki Brijeg - Slavija 2:0, Travnik - Željezničar 0:0 i Velež - Zvijezda 3:2.

Ekipa sarajeva je pobiejdila golom Bojana Puzigaće iz penala u samom finišu prvog poluvremena. Vitez je krajem prvog poluvremena ostao sa deset igrača.

Željezničar u gostima kod Travnika nije uspio zabilježiti pobjedu, a golove nije mogao postići ni domaćin ekipa Travnika.

Inače, nakon završetka utakmice iz još uvijek nepoznatih razloga dogodio se i obračun policije i gostujućih navijača, a nekoliko osoba je privedeno. Ostali navijači će pod policijskom pratnjom napustiti Travnik.

Izvor: Agencija Patria