odlična partija

Anadolu Efes uvjerljiv, Musa je bio jako blizu triple-doublea

Anadolu Efes nastavlja da melje rivale u Turskoj, pa je protiv Fethiye slavio sa 101:85.

Ovo je bila 21. pobjeda Efesa u 21. meču i trebalo je zaista pravo čudo da domaćin danas ne nastavi svoj fantastičan niz.

Već nakon prve četvrtine mnoge su stvari bile jasnije jer je Efes vodio 35:22, a do poluvremena je ta prednost iznosila ogromnih 26 poena (66:40), što je dobro došlo Džananu Musi, da s klupe dobije priliku za veću minutažu.

On je na kraju odigrao 24 minute i ubacio je 10 poena uz osam skokova i devet asistencija. Dakle, dva skoka i jedna asistencija dijelile su ga od triple-doublea...

Bh. košarkaš je uz to imao i jednu blokadu, ali i tri izgubljene lopte, što naravno nije ni bitno nakon ovakve partije i ovako uvjerljive pobjede njegovog tima.