BUNDESLIGA

Bajern i Ajntraht podijelili bodove na Alijanc areni

Bajern nakon ovog duela ostaje na prvom mjestu, dok je Ajntraht na petom

Ekipa Bajerna iz Minhena je remizirala sa Ajntrahtom iz Frankfurta (1:1) u okviru 18. kola Bundeslige. Bajern je imao totalnu kontrolu meča u prvom poluvremenu i samo se čekalo kada će "Bavarci" postići pogodak.

Taj trenutak je stigao u 34. minuti kada je Liroj Sane (Leroy) primio pas u šesnaestercu i sjajnim šutem zakucao loptu po sredini gola.

Drugo poluvrijeme je dalo mnogo uzbuđenja sa obje strane, Ajntraht je bio konkretniji u drugom poluvremenu i dobili su svoju nagradu.

U 69. minuti meča Randal Kolo Muani je nakon sjajnog pasa Kamade poslao lopti u donji desni ugao, gdje je Zomer (Sommer) bio nemoćan.

Bajern nakon ovog duela ostaje na prvom mjestu, dok je Ajntraht na petom. U sljedećem kolu Bavarci putuju ekipi Volfsburga, a Ajntraht kući dočekuje Hertu iz Berlina.