Momčad Ace Petrovića ubilježila pobjedu

Brazil nadigrao domaćina SP Kinu

Domaćini predstojećeg Mundobasketa Kinezi odigrali su pripremnu utakmicu s ekipom Brazila koju vodi naš bivši izbornik Aco Petrović i ubilježili su poraz 73:70.

Brazilci su snažno ušli u utakmicu i brzo se uspjeli odvojiti od Kineza te se sve do posljednje četvrtine činilo kako će ovu testnu utakmicu Carioce lagano riješiti u svoju korist.

No posljednja četvrtina donijela je odličnu igru Kine koja je taj dio utakmice dobila rezultatom 25-11 te su domaćini SP-a utakmicu uveli u zanimljivu završnicu no snage za potpuni preokret nisu imali.

Leandro Barbosa s 14 koševa a Marquinhos je dodao 13. Rafa Luz i Cristiano Felicio pobjedi su doprinijeli s po 10 koševa. Zhao Rui postigao je 13 poena za Kineze a Zhai Xiaochuan dodao je 10.