La Liga

CELTA SVLADALA BETIS I UPISALA TREĆU POBJEDU ZAREDOM

Dvostruki strijelac za Celtu bio je Iago Aspas, koji je s 14 golova treći strijelac La Lige

Celta je u 21. kolu španjolskog prvenstva na Balaidosu pobijedila Betis s 3:2.

Prvi pogodak zabio je Iago Aspas u 12. minuti na asistenciju Nemanje Radoje. Povećanje vodstva Celti u 57. minuti donosi Maxi Lopez, a smanjenje zaostatka gostima donosi Leon u 71. minuti.

Međutim, osam minuta kasnije, drugi pogodak na utakmici, a 14. ove sezone postiže Aspas te time riješava pitanje pobjednika. Betis je u 91. minuti iz jedanaesterca preko Guardada smanjio na 3:2, ali vremena za potpuni povratak više nije bilo.

Celta je upisala svoju treću pobjedu zaredom te se s 31 bodom nalaze na 7. mjestu. S druge strane, Betis je nakon poraza od Barcelone upisao i drugi poraz u nizu, a s 27 bodova zauzima 13. mjesto.

Izvor: Goal.com