7. kolo Premijer lige BiH

Centar deklasirao Salines u Mejdanu

U prvoj utakmici sedmog kola Premijer lige BiH u futsalu Centar bez većih problema savladao Salines u Tuzli sa visokih 7:2 (2:0).

Prvo poluvrijeme domaći fudbaleri igrali su sa tzv. viškom i to im ništa nije dobro donijelo. Golovima Salčina i Arsenijevića, ekipa iz Sarajeva imala je prednost od 2:0 na poluvremenu.

U nastavku Salines ne odustaje od igre sa viškom, što im ne donosi ništa dobro pa Radmilović u 24 i 27 minuti povećava na 0:4 da bi Seferović minut kasnije postigao i peti gol. Buljubašić i Milanović smanjuju na 2:5, da bi pred kraj susreta Handžić i Salčin svojim golovima stavili tačku na i u ovom susretu za na kraju visokih 7:2.

FC SALINES - FC CENTAR 2:7 (0:2)

Strijelci: 0:1 Salčin 15, 0:2 Arsenijević 16, 0:3 Radmilović 24, 0:4 Radmilović 27, 0:5 Seferović 28, 1:5 Buljubašić 29, 2:5 Milanović 31, 2:6 Handžić 38, 2:7 Salčin 38

Salines: Hodžić, Ivanković, Marinković, Ramić, Džombić, Milanović, Buljubašić, Hasić, Jusić, Idriz, Imširović, Marković

Centar: Seferović, Radmilović, Salčin, Handžić, Arsenijević, Ristivojević, Ždralović, Boloban, Fočo, Sipović, Lokmer, Tahirović