peh za trikolore

Hoće li Mbappe zaigrati na Grbavici? Francuz potopio Lyon pa se povrijedio

PSG je sinoć slavio na gostovanju u Lyonu rezultatom 4:2 u meču u kojem je briljirao Kylian Mbappe.

Mladi Francuz je načeo lavove u 15. minuti, da bi do kraja prvog dijela Danilo udvostručio prednost.

U drugoj minuti nastavka je Di Maria povisio na 3:0, da bi Mbappe pet minuta kasnije postigao novi gol čime je riješio sve dileme.

Do kraja su domaći sa dva gola malo ublažili poraz, a Sveci su nakon ove utakmice zasjeli na lidersku poziciju sa 63 boda koliko ima i Lille sa nešto lošijom gol razlikom.

Ipak, pobjeda u Lyonu mogla bi biti skupo plaćena. Kylian Mbappe je šepajući napustio teren u 70. minuti držeći se za mišić lijeve noge.

Ostaje da se vidi kolika je ozbiljnost ove povrede te da li će superstar Trikolora biti na raspolaganju svojoj reprezentaciji za predstojeće susrete među kojima je i duel sa našom selekcijom 31. marta na Grbavici.