Tuzla
raskrinkala ga do srži
Ja ću njega uništiti: Zvezdanova Ana grcala u suzama, pa nevjernom suprugu najavila nikad veći pakao!
Sada već bivša supruga učesnika "Zadruge" Zvezdana Slavnića, Ana, koja će se večeras useliti u Bijelu kuću, o čemu je prvi pisao Kurir, gostovala je kod Sanje Marinković, gdje je javno priznala da planira da uništi Zvezdana.
- Ja sad tebe pitam iskreno, šta tvoja duša želi? - upitala je Sanja gošću, a uslijedio je iskren odgovor.
- Mir - izustila je Ana, a potom briznula u plač.
Govorila je i o Zvezdanovoj ličnosti.
- Manipulator kao što je on će uvijek da odabere empatu kao što je Ana. Poveo me u raj, a zaključao me u pakao!
- Kako možeš da budeš nečovjek i tako nešto uradiš?! Džukela! - prokomentarisao je pjevač Ivan Milinković.
Zlata Petrović je takođe imala savjet za Anu.
- Meni bi bilo jako drago da se pomiriš i posle da uradiš ono što ti treba da uradiš - rekla je ona, dok je Ana istakla da ne postoji mogućnost da se pomire i da mu izdaju oprosti.
- Ja ću njega uništiti - najavila je Ana, koja se prisjetila na koje je sve načine Zvezdan manipulisao njom.
- Pa, onda ima:"Ljubavi, tebe mi!", a kad kaže:"Zorana mi mog", to znači:"Ana, vjeruj mi milijardu posto". Tad najviše laže.
Inače, Ana je u posljednje vrijeme stekla brojne kontakte i na svoju stranu privukla veliki broj gledalaca rijaliti programa što je podržavaju kao osramoćenu ženu koju je muž prevario sa znatno mlađom djevojkom pred širokim auditorijumom.
.
.
.
Izvor: kurir
Podijeli komentar
Prijavi komentar
KOMENTARI
Morate biti registrovani i prijavljeni kako biste komentarisali sadržaj.