Evropska liga

Levski šokantno ispao, navijači divljali i pokušali ući na teren

Nogometaši Vaduza iz Lihtenštajna prošli su u naredni krug kvalifikacija za Evropsku ligu nakon što su u dvomeču bili bolji od favorizovanog Levskog iz Bugarske.

U prvoj utakmici odigranoj u Lihtenštajnu bilo je 1:0 za domaće, a u revanšu je bilo 3:2 za Levski pa je Vaduz zbog golova postignutih u gostima prošao dalje.

Golove za goste postigli su Coulibaly i Tadić, dok su za domaće pogađali Bus, Belaid i Cabral.

Zanimljivo da je Bus promašio možda i ključni penal u 76. minuti, a Kostov je u 94. minuti zaradio isključenje pa je Levski meč okončao s igračem manje.

Bijesni navijači Levskog odmah su počeli da lome stolice na stadionu i bacaju ih na teren, pokušali su i da sami utrče na travnjak, dok su nogometaši Vaduza pobjegli u svlačionice prije nego što su uspjeli da proslave spektakularan prolazak dalje.