Ligue 1

Lyon golovima Dembelea i Depaya savladao odlični Nimes

Nogometaši Lyona pobijedili su na Parc Olympique Lyonnaisu u okviru 10. kola Ligue 1 ekipu Nimesa rezultatom 2:0.

Lyon je tako napokon došao do pobjede i donekle "oprao" veliki poraz od 5:0 u prošlom kolu od PSG-a, dok je Nimes nastavio seriju loših rezultata, koji traju već dva mjeseca.

Iako je Lyon imao daleko veći posjed lopte, Nimes je u prvom poluvremenu imao više ozbiljnijih prilika.

Ipak, niti jednu nisu iskoristili što su domaći kaznili u 24. minuti. Marcelo je poslao sjajnu dubinsku loptu, a Dembele potom matirao golmana za slavlje domaćih i rezultat 1:0 na poluvremenu.

Identična slika i u nastavku, ponovo su gosti stvorili bezbroj prilika, ali Lyon je to još jednom kaznio golom Depaya u posljednjoj minuti nakon što se dobro snašao u šesnaestercu gostiju.

Lyon je s pobjedom skočio na treće mjesto Ligue 1, dok je Nimes ostao na 16. poziciji.