Poraz crno-plavih

Nemoć Intera u Đenovi

Inter je u 25. kolu italijanske Serije A priredio razočarenje svojim navijačima, pa je u Đenovi poražen s 2:0.

Inter tradicionalno loše ide kada gostuje Genoi, pa je tako bilo i večeras. Gosti su se nadali bodovima kojima će učvrstiti pozicije koje vode u Ligu prvaka, no umjesto toga doživjeli su treći prvenstveni poraz.

Genoa je bolje ušla u meč i bila je opasnija od gostiju iz Milana, da bi u završnici prvog dijela domaćin stigao do pogotka i vodstva.

Ranocchia je postigao autogol nakon što je bh. reprezentativac Ervin Zukanović iskosa s lijeve strane oštro centrirao u peterac Intera.

U 59. minuti iskusni Goran Pandev je zapečatio sudbinu Intera, matiravši Samira Handanoviča.

Pokušavao je Inter do kraja meča da se vrati, ali napadi izabranika Luciana Spallettija bili su poprilično jalovi i neučinkoviti, pa je ostalo 2:0. Samo dodajmo još da je bh. reprezentativac Ervin Zukanović, najzaslužniji za prvi gol domaćih, na terenu proveo svih 90 minuta.