KAMERA SVE SNIMILA

Ni veliki Ronaldinho nije ostao nijem na sjajne Argentince, njegova rekacija se širi internetom!

Nakon što je Argentina u finišu prvog poluvremena postigla drugi pogodak protiv Hrvatske, kamera je na tribinama snimila legendarnog Brazilca Ronaldinha kako s tribina aplaudira igri Gaučosa.

Argentina je u 34. minuti iz penala postigla gol za 1:0 i vodstvo protiv Hrvata, a samo pet minuta nakon toga, nakon sjajnog kontranapada gol za 2:0 postigao je Alvarez.

Kamera je u tom trenutku snimila reakciju legendarnog Ronaldinha, koji je s osmijehom na licu aplaudirao Gaučosima, iako je poznato da su Brazil i Argentina veliki rivali.

Ronaldinhova karijera trajala je od 1998. do 2015. godine, a reprezentacijom Brazila je 2002. godine postao prvak svijeta.

S Barcelonom je osvojio Ligu prvaka 2006. godine, a osvojio je dvije Zlatne lopte za najboljeg igrača svijeta.

Ronaldino je oduvijek važio za nogometnog čarobnjaka, velemajstora koji plijeni pažnju svakim svojim potezom, a danas je to pojavom.