Zenica

Odbojkašice "Čelik-R" Zenica ugostile ekipu "Gradina-Herceg" iz Srebrenika! (GALERIJA)

Sponzor galerije je najbolji Fitness Run Zenica koji se nalazi u suterenu (-1) Multiplex Ekran centra.
U 8.kolu Superlige OSFBiH za žene, grupa Sjever, odbojkašice "Čelik-R" Zenica su na domaćem parketu ugostile prvoplasiranu ekipu "Gradina-Herceg" iz Srebrenika.

Gošće su u Zenicu stigle po 3 boda, te su nastupile kao ozbiljan protivnik. Međutim domaće odbojkašice nisu dozvolile da Srebreničanke dobiju utakmicu bez borbe pa su nakon 0:2 u setovima odličnom igrom i borbom izjednačile na 2:2. U odlučujućem 5.setu gošće ipak imaju nešto više sreće i želje za pobjedom te set odlazi u njihovu korist. Konačan rezultat 2:3 (15:25; 19:25; 25:23; 25:21; 07:15).

Zadovoljni smo podjelom bodova na domaćem parketu protiv više nego odlične ekipe iz Srebrenika s obzirom da su naše djevojke pokazale da su spremne suprotstaviti se čak i lideru tabele. Naredno kolo naše odbojkašice putuju u Odžak gdje će odmjeriti snage sa "Napretkom".