Odustala od sportske karijere pa kompletno promijenila lični opis: Ovako je Bogdana Ražnatović izgledala prije 8 godina i 1 operacije!

Bogdana Rodić, supruga boksera Veljka Ražnatovića, u drugom je stanju i na svijet će donijeti još jednog dječaka.

Bogdana i Veljko imaju sina Željka, koji ima godinu i po dana, a već su smislili ime iz za drugog sina - Krstan.

Iako u centru pažnje javnosti, o Bogdani se zapravo malo šta zna. Buduća gospođa Ražnatović nesuđena je košarkašica.

Bila je dio juniorske reprezentacije Srbije koja je u Vukovaru 2013. godine osvojila bronzanu medalju na prvenstvu Evrope. Sa ekipom Radivoje Korać dvije godine kasnije osvojila je titulu prvaka Srbije u košarci, a zatim je sa Koraćem bila i viceprvak Ženske regionalne lige i finalista Kupa Milan Ciga Vasojević.

Ni dvije veoma ozbiljne povrede koljena nisu je spriječile da niže uspjehe dalje, a prije tri godine donijela je odluku da se ipak povuče.

Iako važi za ljepoticu, Bogdana se jednom prilikom podvrgla sitnom estetskom zahvatu - uvećanju usana. Na 18. rođendanu ne biste je prepoznali.