Oilersima drama u Chicagu

U dvama NHL dvobojima koje ste mogli pratiti u programu Sportkluba, pobjede su ostvarili New York Rangersi i Edmonton Oilersi.

Rangersi su s 3:1 svladali Ottawa Senatorse. Vesey i Goodrow su doveli ekipu iz New Yorka do prednosti, smanjio je Pinto, a konačan rezultat postavio je Kreider.

Edmonton je u dramatičnoj utakmici prepunoj golova slavio u Chicagu. U utakmici s devet golova, niti jedan nije postignut u prvoj trećini, a show je počeo u nastavku utakmice. Draisaitl i Nugent-Hopkins doveli su Oilerse do prednosti od 2:1, prije nego je smanjio Katchouk. U posljednjoj dionici Edmonton odlazi do 4:1 (McDavid, Janmark), da bi Blackhawski vratili utakmicu u neizvjesnost pogocima Domija i Entwistlea. Draisaitl postiže svoj drugi pogodak za 5:3 vodstvo kanadske momčadi prije nego je Domi zabio za konačnih 4:5. Chicago nije uspio izjednačiti u posljednjoj minuti.