Osam golova na pet utakmica Bundeslige, Borussia i RB Leipzig osvojili samo po bod

Osam golova postignuto je na današnjih pet utakmica Bundeslige, a od ovih osam čak četiri je viđeno na utakmici Wolfsburga i RB Leipziga (2:2).

Leipzig je bolje ušao u meč. Mukiele je zabio za 0:1 u petoj minuti, ali je Wolfsburg preko Weghorsta i Steffena napravio preokret u prvom poluvremenu i na odmor je otišao vodstvom od 2:1.

U nastavku Leipzig ipak dolazi do jednog boda. Orban u 54. minuti zabija za 2:2.

Borussia Dortmund je napravila kiks protiv Mainza (1:1).

Gosti su poveli u 57. minuti preko Oztunaila, a izjednačenje je domaćem timu donio Meunier u 73. minuti meča.

Mogla je Borussija do tri boda doći samo tri minute kasnije. Reuse je međutim očajno izveo penal i ostalo je 1:1.