Brazilac se vratio sa stilom

Povratak sa stilom: Neymara izviždali, on u nadoknadi zabio eurogol za pobjedu PSG-a

PSG je u susretu petog kola francuske Lige 1 imao dosta problema protiv Strasbourga, ali je uspio da slavi s 1:0 i to golom Neymara.

Parižani su bili veliki favoriti, a Strasbourg i današnji meč potpuni dokaz da je u nogometu sve moguće i da se pobjede ne smiju unaprijed slaviti. No, pored svega, PSG je pronašao način da dođe do tri boda, zahvaljujući prije svega 'otpisanom' Brazilcu.

Ni PSG nije bio naročito raspoložen, odnosno igrači domaćeg tima, a najopasniji bio je povratnik u tim Neymar, koji je u 85. minuti direktno iz kornera pogodio okvir gola, a onda u nadoknadi napravio dar-mar.

I kada se činilo da će ostati 0:0, Neymar zabija eurogol i vraća povjerenje publike, koja ga je izviždala na početku meča kada mu je spiker spomenuo prezime.

Mauro Icardi je danas debitovao za PSG, pošto je u 63. minuti ušao u igru, dok je kod gostiju posljednjih pet minuta igrao bh. internacionalac Sanjin Prcić.

PSG nakon pet kola ima 12 bodova, Strasbourg ostaje na tri boda i u opasnoj zoni.