OMILJENI SAIGRAČ

Rafael Leao je postigao gol, a onda otrčao u zagrljaj legendarnom Ibri

Portugalac je više puta spomenuo kako je Ibra njegov heroj, mentor i dobar prijatelj

Milan je slavio u posljednjoj utakmici sezone u Seriji A protiv Verone rezultatom 3:1.

Utakmica je bila bez rezultatskog značaja, ali su navijači bili žestoko emocionalno investirani. Ovo je posljednji put da smo gledali Zlatana Ibrahimovića kao fudbalera Milana na San Siru.

Milan je poveo preko Olivijea Žirua u prvoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena, da bi Davide Faraoni izjednačio u 72. minuti.

Onda je na scenu stupila nova zvijezda "Rosonera" Rafael Leao. Momak koji je odan Milanu je više puta spomenuo kako je Ibra njegov heroj, mentor i dobar prijatelj.

Stoga i ne čudi da je otrčao prvo legendarnom Ibri u zagrljaj kada je postigao gol u 85. minuti utakmice. Leao se nije tu zaustavio pošto je strijelac bio u prvoj minuti sudijske nadoknade.