Sabresi ‘naoštrili’ zube i demolirali Blue Jacketse

U dvoboju NHL prvenstva koji ste mogli pratiti na Sportklubu protekle noći, Buffalo je pregazio Columbus s 9:4.

Sabresi su u gostima demolirali Blue Jacketse, a prva trećina bila je rapsodija za goste sa Nijagarinih slapova.

U prvih dvadeset minuta, Buffalo je vodio 6:0! Domaćin se nikako nije mogao othrvati neumoljivom pritisku. Niti nakon što su promijenili vratara u osmoj minuti nije bilo bolje. Utakmicu karijere odigrao je i ove sezone genijalni centar Buffala, Tage Thompson. Postigao je pet golova i time izjednačio klupski rekord, a pridodao je i jednu asistenciju te drugi puta ove sezone imao 6 bodova u jednoj utakmici.

Sjajne partije imali su i ostali vodeći igrači Buffala (Skinner četiri asistencije; Tuch gol i tri asistencije; Dahlin i Cozens po gol i dvije asistencije). Kod Jacketsa su jedini raspoloženi bili Laine i Nyquist sa po dva gola.