Još samo jedna pobjeda je potrebna Kraljevima

Samo čudo može spriječiti Real Madrid da osvoji titulu

Nogometaši Real Madrida večeras su u Granadi slavili s 2:1 i došli su na korak od titule.

Madriđani su upisali devetu uzastopnu pobjedu od nastavka nogometa poslije pandemije koronavirusa, a s obzirom na neke kikseve Barcelone, sve je izvjesnije da će Real ponovo postati prvak.

Iako se Granada smatra nezgodnim rivalom protiv kojeg nije lako osvojiti bodove, Real je ipak bez prevelikih problema došao do pobjede, a golove su postigli Mendy i Benzema u prvom poluvremenu.

Domaćin je golom Machisa u 50. minuti uspio da se vrati u život, ali Real do kraja nije dopustio novi gol i kiks koji bi ga mogao u konačnici koštati titule.

Momčad koju s klupe vodi Zinedine Zidane ima četiri boda više od Barcelona dva kola prije kraja prvenstva. Real još ima domaći meč s Villarrealom i gostujući s Leganesom, dok Barcelonu nakon Osasune čeka meč sa Alavesom.

Kataloncima će sve biti uzalud ako Real ostvari samo još jednu pobjedu.