Copa Del Rey

SEVILLA IZBACILA ATLETICO, MADRIĐANI PRIMILI NAJBRŽI GOL U SIMEONEOVOJ ERI

Golčinu s više od 20 metara je postigao Griezmann, a Šime Vrsaljko je odigrao čitavu utakmicu

Sevilla je iz Kupa kralja u četvrtfinalu izbacila Atletico Madrid pobjedom u drugoj utakmici 3:1.

Atletico je prošle godine u natjecanju zapeo u polufinalu, ali ove sezone se nisu uspjeli plasirati ni među četiri najbolje momčadi.

Pogodak na Sanchez Pizjuanu je pao već u prvoj minuti igre. Točnije, nakon samo 24 sekunde i to je najbrži pogodak kojeg je Atletico primio pod vodstvom Diega Simeonea! 'Krivac' je Escudero koji je pobjegao Šimi Vrsaljku i ubačaj Sarabije pospremio u mrežu.

U 13. je minuti izjednačio Antoine Griezmanna sjajnim golom s nešto više od 20 metara. Loptu mu je spustio Gameiro, a Griezmann je lijevom nogom primio loptu pa opalio desnom preko Sergija Rica.

Domaći su vratili prednost u 47. minuti kada je Banega pogodio s bijele točke nakon što je Niguez skrivio jedanaesterac. Pobjedu je potvrdio Sarabia u 79. minuti nakon odličnog dodavanja Vazqueza sa sredine terena.

Sevilla je tako s ukupnih 5:2 prošla u polufinale, a tamo će joj se priključiti pobjednici dvoboja između Leganésa i Reala, Espanyola i Barcelone te Valencije i Alavesa.

Izvor: Goal.com