Trijumf RK Gračanica u Živinicama

Rukometaši Gračanice savladali su kao gosti Konjuh u Živinicama rezultatom 20:22.

U zaista odličnoj utakmici na kraju su više snage imali gosti i ostvarili su trijumf.

Nakon izjednačenog uvoda u utakmicu u kojem se igralo gol za gol, rukometaši Gračanice su napravili prvu veću prednost. U 21. minuti su otišli na plus tri 8:11 uz nekoliko sjajnih odbrana Bosića.

Zadržali su gosti prednost do poluvremena nakon kojeg su imali prednost od 11:14.

U nastavak međutim bolje ulaze rukometaši Konjuha. Veoma brzo su izjednačili rezultat, pa je u 38. minuti bilo 15:15.

Ipak, u finišu Gračanica igra odličnu odbranu. Uspjeli su se ponovo odvojiti i na kraju su uspjeli da slome otpor Konjuha, te da dođu do pobjede.